internetowa kwiaciarnia Kwiaty Polskie Pl. Zawiszy 1, Hotel Jan III Sobieski*****, Warszawa
zamówienia telefoniczne: (22) 630 63 97 lub fax: (22) 579 16 14;
kom. 501 10 48 80, email: biuro@kwiaty-polskie.pl
o kwiaciarni warunki zakupu gwarancja jakości
czwartek
26 kwietnia 2018
Marii, Marzeny, Ryszarda
newsletter   
koszyk moje konto zadaj pytanie
do 50 zł
100-150 zł
200-300 zł
ponad 500 zł
50-100 zł
150-200 zł
300-500 zł
kwiaty
odcienie
cena
numer produktu
 

Dostawy

Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl realizuje dostawy w terminie od 3 do najdłużej w 24 godzin od złożenia zamówienia z terminem dostarczenia w dni powszednie, soboty, niedziele, święta państwowe i kościelne w godzinach od 8:00 do 21:00.UWAGA, koszty odsyłki-transportu prosimy ustalić telefonicznie!!!

Dostawy kwiatów i produktów na wskazany adres i we wskazanym terminie odbywają się na podstawie złożonych zamówień oraz potwierdzeń wpłat, za dodatkową opłatą, ustaloną z kwiaciarnią.

Zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych kwiatów i upominków, terminowość oraz szczególny i niepowtarzalny sposób ich doręczenia. Wszystkim Adresatom przesyłek kwiaty dostarcza Kurier z Kwiaciarni Kwiaty-Polskie.pl ubrany w elegancki smoking z czarnym pasem, białą koszulę z muchą i odświętną czapkę

Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, w czasie przez Państwa wyznaczonym, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz adresie kwiaciarni. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z kwiaciarnią i kwiaty nie zostaną doręczone w następnym dniu roboczym, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Zamówienie będzie musiało zostać złożone ponownie i opłacone w pełni przed ponownym doręczeniem. Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl zawsze skontaktuje się z nadawcą, jeżeli pojawią się trudności z doręczeniem.

Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są w miarę możliwości osobiście do rąk własnych, a jeżeli nie będzie to możliwe zostaną zostawione do odbioru w recepcji lub sekretariatu.

Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl doręcza kwiaty w soboty i niedziele
Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w soboty lub niedziele przyjmowane są w każdą sobotę do godziny 17:00. Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl gwarantuje doręczenia w soboty i niedziele, jeżeli zamówienie zostanie złożone po podanym terminie. Zamówienia przyjęte po podanym terminie będą realizowane jak najszybciej.

Kwiaciarnia Kwiaty-Polskie.pl doręcza kwiaty w święta państwowe.
Przesyłki Kwiatowe doręczane są w dni powszednie w godzinach od 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 21:00 i w niedziele między 11:00 - 19:00. Zamówienie złożone od poniedziałku do soboty od 9:00 do 18:00 będzie zrealizowane od 2 do 24 godzin. Zamówienie złożone od 18:00 do 9:00 będzie zrealizowane od godz. 9:00 najbliższego dnia roboczego w ciągu 2 do 24 godzin.

żeby otrzymywać informacje na temat promocji, zmian, nowości i ofert specjalnych, proszę wpisać swój e-mail.
 
kontakt
 
oferta dla firm
 
przesyłka kwiatowa
sposoby płatności
jak zamówić
 
zamówienia
 
dostawy
 
rabaty i karty klienta
bezpieczeństwo transakcji
pliki do pobrania
twój przypominacz
daty kwiatowe
symbolika kwiatów
wręczanie kwiatów
jak dbać o kwiaty
bileciki
Wirtualna Kwiaciarnia Kwiaty Polskie ©2oo4